2015 - 6. ročník

3.den – Úterý 4.8.2015

Z měkkoučkých postýlek jsme se dnes vykopaly v 7.30h. Jedině ranní rozcvička, která proběhla před snídaní, nás dokázala opravdu probudit. Jídlo do rozcvičených bříšek padalo skoro samo.
A teď rychle vyčistit zoubky, ať se můžeme smát na trenéry. Na chodbě musíme čekat vždy v daný čas, aby jsme nemuseli běhat kolečka. Ne vždy se nám to povede… 😉 Dopolední trenink byl trochu náročnější, běhali jsme úseky. Nebudem si nic nalhávat bylo to hodně náročné, jelikož už bylo horko. Jo a musím si postěžovat, trenéři sou na nás zlí. No vážně! Lejou na nás na treninkách vodu, no hrůza, žádný triko nezůstalo suchý. Vyžehlili si to hrou na konci. Rozdali nám flašky s vodou a polejvali jsme se navzájem i trenéry … a maj to! 😀 
K obědu byla rajská s karbanátkem a kedlíkem. Šlo to, ale víš jak mami, vaříš líp 😉. Konečně odpolední klid, ale nemyslete si, trenéry jsme nenechali v klidu ani 5 minut.
Mohli jsme, ale proč ?! 🙂 
Odpolední trenink byl oddechovka a přijely se na nás podívat naše trenérky z atletiky. Trenéři nás zase trápili průpravou běhu. To mě tolika nebaví !!! Prej je to důležitý pro správnou techniku běhu… ,ale já si myslím že běhám dobře (vždyť se u toho i směju). 😀  Supr bylo, že jsme byli ve stínu a u řeky do který jsme nakonec skočili. Žádnou rybu jsme nechytili, takže jsme večeři nechali zase na paní kuchařce.
Bylo Šodo s buchtičkama.

DCIM102GOPRO

Večer po únavném přemlouvání trenérů vyhrál náš návrh. SANTOS. Maj tam bezva prolejzačky a dokonce i nanuky.
A teď už máme spát, tak zase zítra. Paa 🙂

 

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..