2017 - 8. ročník

6. den – Pátek 4.8.2017

Posted
Poslední den je za námi. Ráno se nám všem nelehce vstávalo (především trenérům) a i ty nejbrzčí ranní ptáčata vstávala těsně před budíčkem. Vyběhli jsme na ranní rozcvičku, zahráli jsme si soutěžní hru – výdrž na jedné noze a pak jsme utíkali do jídelny na poslední snídani, která nebyla připravena od našich maminek. Po snídani jsme vyrazili na Olympijské hry, házeli jsme oštěpem, skákali jsme z místa , běhali jsme přes překážky a poslední disciplínou byly přeskoky. Poté jsme se přesunuli na oběd, který byl podle dětí málo sváteční – DRUHÝ A ZÁROVEŇ POSLEDNÍ ÚKOL PRO MAMINKY – v sobotu to chce k obědu minimálně řízky. Po obědě jsme měli čas na balení a abychom si ještě mohli užít poslední chvíle se svými kamarády. Nakonec jsme se dočkali vyhlášení výsledků celotáborové hry a největších úklidových profesionálů. Dostali jsme odměny a už jsme jen netrpělivě čekali na rodiče, až si nás odvezou domů.
 

A je to tady! Tábor se nachýlil ke konci a nám nezbývá nic jiného, než se s vámi rozloučit. Byl to krásný týden, kdy jsme se společně dost nasmáli, ale také jsme se občas škádlili a nechybělo ani pár slziček. Vše jsme zvládli bez závažnějších problémů a úrazů, nejvíc nás letos potrápily vosy a sluníčko, které svítilo, jak jen mohlo, naštěstí jsme všichni přežili bez úpalu.
Tímto článkem se s Vámi zase na rok loučíme, děkujeme Vám a přejeme hezký zbytek prázdnin.
Vaši trenéři – Míša, Radek, Ája a Renča 🙂

 

Také bychom vás rádi pozvali na společné promítání filmů na atletickém stadionu tuto neděli od 19 hodin. Při nepříznivém počasí budeme promítat v posilovně, hned u atletického stadionu. Více informací a hlasovíná o filmech k promítání naleznete na stránkách atletiky Klatovy ZDE

Účastníci sportovního tábora v Sušici 2017 vstupné neplatí !

 

 

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..