2018 - 9. ročník

Čtvrtek 2.8.

Pozor ! Pozor, rodičové drazí! Poslední den je před námi, takže ti, co strádali, slavte a ti co slavili, nezapomeňte si pro to svoje dítko zítra dojet.:) 
 Ráno jsme se probudili do podezřelého ticha, nikdo trenéry netahal z postele ještě před budíčkem ( až na výjimku ve 3 v noci). Na všech se už podepsala únava z namáhavého týdne. Jistě Vás nepřekvapí, že se nejvíce odrazila na trenérech -a to nás zítra čeká ještě celý (půl) den.
 Ráno a snídani jsme strávili tradičně, dopolední trénink jsme využili na úseky, abychom porovnali naše výkony z pondělí. Odpoledne jsme se vrhli na přeskoky přes stříšky, kompenzační cvičení a průpravu běhu. Trénink jsme zakončili dlouho plánovanou vodní bitvou, při které na nás nejvíce zaútočilo počasí a poprvé tento týden zapršelo, pořádně! Voda byla všude – nahoře, dole a bum, v obličeji! Promočení skrz na skrz jsme se utíkali schovat a sušit na pokoje.
 Po tom, co jsme se vyždímali a najedli, vyrazili jsme si užít poslední večer na Santos. Nebudeme Vám lhát, fronta na hranolky a sladkosti byla větší než by být měla. Když jsme se zaplácali vším tím nezdravým a nevhodným jídlem pro děti, vydali jsme se zpět na ubytování. To by pro dnešek stačilo, na víc už nemáme energii, je 22:00 a většina dětí už spinká ( a trenéři chtějí taky). Dobrou noc!

 

 

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..