2018 - 9. ročník

Pondělí 30.7.

První krásné slunečné ráno.

To nám ten týden pěkně začíná! Trenéři se stihli běhěm noci vytopit prasklou trubkou. Takže umýt se dalo v celé koupelně – ne jen ve vaně. Budíček v 7:15 někoho překvapil, ale většina dětí už z vesela a nahlas pobíhala po pokoji. Šup z postele a běžíme! První rozcvička před snídaní, která vedla přes hřiště přímo do jídelny na pořádnou snídani.
 Když trenéři dorazili na pokoj, čekala na ně zpráva. Od Petra Frydrycha ?! A žádá nás o pomoc při hledání jeho tretry, kterou někdo odcizil při sobotních závodech . Ale kdo to byl? 5 podezřelých, 5 dní na vyšetření celé záhady právě začíná.

 

 

 Při dopoledním tréninku jsme nacvičovali hod míčkem a průpravu běhu. Po hře – Mrazík nás čekal oběd. Za ten děti chválíme, každý si dal trochu polévky (hrachová). Při poledním klidu jsme se nevyhli vyšetřování. Do rukou se nám dostala policejní zpráva, ale je jen na dětech, jak s ní naloží.Po odpočinku nás(bohužel) čekaly úseky, ale děti se s tím popasovaly víc než slušně. Následovala večeře, po které jsme vyrazili na Santos a tam se pořádně vyřádili. Pak už jen čištění zoubků, sprcha a dobrou noc!

 

PS: Čuník dne byl Adam Boháč

 

Cílová kamera na úsecích 🙂 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..