2014 - 5. ročník

Pondělí 4.8.2014

V pondělí ráno nám někdo zaklepal na dveře. Přišli trenéři (náčelníci), kteří nám nepřinesli dobrou zprávu. Donutili nás vstávat v sedm hodin. V polospánku jsme šli nedobrovolně na rozcvičku. Následovala odměna: snídaně. Rohlíky s arašídovou nutelou nám velice chutnaly (ha, ha, ironie) =D. Musíme dodat, že nás trápí šest pater, které doprovází výtah, do kterého samozřejmě nesmíme. Naši vedoucí si poté zahráli na „kibice“ a kontrolovali úklid na pokojích. Nejvíc uklizeno měl pokoj č. 612, který dostal nejméně bodů (PROTEST! =) ). Triko s čuníkem si vysloužila Míša. Vedoucí nečekaně dostali 6 bodů s hvězdičkou z maximálního počtu pět! =D

Bez názvu-1 (kopie)

A teď, už něco k tomu sportu. Zkrácené svaly od počítače jsme si protáhli rozcvičkou a rozhýbali kostru abecedou. Samozřejmě nechyběla trestná kolečka, kde si užili vedoucí skvělou podívanou. Zaběhali jsme si úseky od 30 do 80 metrů. Tak vidíte milí rodičové, jak nás tu trápí =) Jako rozptýlení od „pečlivě“ odvedeného tréninku, byla vybíjená. Jak už jste asi z našeho článku rozpoznali, uhodnete, že jsme se zas trápili schody. Rychle jsme se převlékli a urovnaný dvojřad scházel „oblíbené“ schody.

Po obědě (file s bramborami) se uskutečnil náš dlouho očekávaný polední klid. Jelikož začalo velmi pršet, na odpolední trénink jsme putovali do haly. Rozcvička vypadala jako venčení zvířátek. Předváděli jsme např.: opice, kachny, čápy apod. Začali jsme posilovat a dělat techniky míčku a běhu. Je to asi stejná pohádka, ale bez schodů by to nešlo. Jelikož jsme byli při výborné večeři (svíčková) „hodní“, dostali jsme za odměnu pár koleček. Po večeři jsme vyrazili na dětské hřiště Santos, kde jsme se požádně vyřádili. Po příchodu zpět na internát, bylo zhodnocení celého dne. Rodičové, můžete vidět, že soustředění není žádná „ Hawai“, ale velice si to užíváme se suprovými trenéry.

Autoři: Anička, čuník (Míša), Anežka

 

 

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..